Topení a voda pro váš dům – kvalitní služby od topenářství a instalatérství Šibrava

Potřebujete opravit, rekonstruovat nebo instalovat nové topení? Přemýšlíte o podlahovém topení ať už ve vašem stávajícím domě nebo v novostavbě? Potřebujete revizi topení, kotlů nebo topných systémů? Pak právě pro vás je tu naše firma Topenářství a instalatérství Šibrava.

Jsme menší firma s mnohaletou zkušeností, která působí ve městě Kolín a jeho okolí. Máme za sebou stovky rekonstrukcí, montáží, oprav a revizí jak v rodinných, tak panelových a činžovních domech a naši klienti jsou především běžné domácnosti. Nabízíme kompletní topenářské a instalatérské práce včetně ideálního návrhu přímo na míru pro váš dům a k tomu vytvoření projektové dokumentace, záruční a pozáruční servis a zcela ZDARMA vytvoření cenové nabídky.

V rámci instalatérských služeb
- nabízíme kompletní portfolio služeb v této oblasti – návrh vodoinstalace a napojení na vodovodní síť, výběr sanitární techniky a její instalace.
V případě rekonstrukce koupelen
- provádíme také veškeré stavební práce, dále údržbu a servis vodovodního potrubí, sanitární techniky a preventivní čištění sifonů a odpadů.

Všichni naši pracovníci procházejí pravidelnými školeními a proto jsou schopni vás informovat o nejnovějších trendech v tomto oboru.

Kompletní portfolio služeb poskytujeme k těmto druhům plynových kotlů:

atmos benekov benekov 2 dakon
ATMOS  BENEKOV  BENEKOV  DAKON 
dakon2 polský kotel protherm viadrus
DAKON  POLSKÝ KOTEL  PROTHERM  VIADRUS 

Nečekejte na poruchu a nezávazně nás kontaktujte!